poniedziałek, 30 kwietnia 2012

Bajeczne cupcakesW ostatnim czasie furorę w Polsce robią cupcakes. Ja też już jakiś czas temu uległam urokowi tych słodkich pyszności szczególnie, że z dnia na dzień postaje coraz więcej firm specjalizujących się w artystycznym ozdabianiu muffinów i trzeba przyznać, że w wielu przypadkach efekty końcowe mogą prześcignąć nasze najśmielsze oczekiwania. Mi osobiście serce skradło So Sweet Project, firma prowadzona przez dwie siostry z Warszawy. To co dziewczyny oferują swoim klientom to istne jadalne dzieła sztuki, a ich wyobraźnia jest niesamowita. Co ważne nie ograniczają się do koniecznego minimum, co rusz przedstawiają nowe propozycje dekoracji na profilu So Sweet Projekt na facebooku. Już oglądając zdjęcia można nabrać ochoty aby jak najprędzej złożyć zamówienie. Później pozostaje tylko wątpliwość czy lepiej je zjeść czy może zostawić na stole i jeszcze popatrzeć.
Póki co So Sweet Projekt nie ma swojej stacjonarnej cukierni co może niektórych zniechęcać od zainteresowania się firmą, ale jeśli to dla kogoś problem to jest jego rozwiązanie, dziewczyny współpracują z kawiarnią Dr Kava, która mieści się przy Hożej 58/60 i tam niekiedy można spróbować ich wyrobów, co zresztą w moim przypadku było pierwszym spotkaniem z firmą.
Długo by się mogła jeszcze zachwycać, ale wystarczy tego słodzenia. Wklejam kilka zdjęć cupcakes, które uznałam za najładniejsze. Wszystkie zdjęcia pochodzą ze profilu firmy na fb i są jej własnością.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz