poniedziałek, 7 maja 2012

Teatralna alternatywa


Teatr Capitol postanowił wyjść na przeciw oczekiwaniom, a może raczej marzeniom, mieszkańców Warszawy, którzy niekoniecznie na myśl o zbliżających się rozgrywkach euro pałają wielkim optymizmem i entuzjazmem. Jak ogłasza teatr za pośrednictwem swojej strony internetowej 'Zero futbolu w Capitolu' to impreza 'dla tych którzy w czerwcowe wieczory będą poszukiwać alternatywy na ogólne przemęczenie tematyką futbolową'. Osobiście jestem zauroczona tą propozycją bo do pierwszego meczu jeszcze daleko, a ja już mam dosyć euro i wszechobecnych rozmów o rozgrywkach, potencjalnych wynikach, polskim hymnie i wszystkim co chociaż delikatnie dotyka tej tematyki. 
Mój entuzjazm podskoczył jeszcze bardziej gdy zapoznałam się z repertuarem, a moje 'wewnętrzne dziecko' zobaczyło potencjalną możliwość  zobaczenia muzycznego spektaklu "Piotruś Pan'. Jednak jeśli ktoś ma już dawno za sobą dziecięce lata to również nie powinien się rozczarować bo ma do wyboru jeszcze 8 innych spektakli. 
Impreza zaczyna się lada dzień 8 ? 11? maja- rozbieżności na stronie, i potrwa do 30 czerwca, a na tych którzy się zdecydują zamienić mecz na wyjście do teatru czekają dodatkowe atrakcje. 


Repertuar na Oficjalna strona Teatru Capitol1 komentarz:

  1. brzmi zachęcająco!
    zdecydowanie również mam już dość tematyki euro, mimo że się jeszcze nie zaczęło, a wyjście do teatru to zawsze dobre rozwiązanie...

    OdpowiedzUsuń